Házi Versenyek 2016/17

Kazinczy Szép Magyar Beszéd

20161118_1014092016. november 17-én nagy érdeklődés mellett tartottuk meg a Kazinczy Szép Magyar Beszéd házi fordulóját 5-8. évfolyamosok számára. Minden osztályból szép számban jelentkeztek a szépen olvasó, szépen beszélő tanulók.

A helyezést elért tanulók névsora megtekinthető honlapunkon.

A versenyről és az eredményhirdetésről készült képek megtalálhatók ITT.


Természetismeret

5. osztály

I. helyezett Dányi Dorina 5.b
II. helyezett Mága Zsanett 5.a
III. helyezett Németh Lili 5.a / Nagy Henrietta 5.a

6. osztály

I. helyezett Kiss Mira 6.b / Jáger Vivien 6.a
II. helyezett Nagy Alexander 6.b / Lawson Richárd 6.a
III. helyezett Czumbel Márton 6.b

7. osztály / biológia

I. helyezett Divinszki Ferenc 7.b
III. helyezett Börgén Margita 7.b / Nguyen Hoang Trung 7.b

8. osztály / biológia

II. helyezett Brückner Lili 8.a
III. helyezett Vo Manh Tan 8.a

8. osztály / földrajz

I. helyezett Réti Beatrix 8.a
II. helyezett Vo Manh Tan 8.a

A 2016. szeptember 28-29.-én megrendezett Simonyi Zsigmond házi helyesíró verseny eredménye:

 

  1. évfolyam:

I. helyezett Farwan Ithnyaa 5.a

II. helyezett Tégel Kitti 5.b

III. helyezett Belai Nikolett 5.b

 

  1. évfolyam:

I. helyezett Puskás Bálint 6.a

II. helyezett Nagy Ágnes 6.a

III. helyezett Lawson Richard 6.a

 

  1. évfolyam:

I. helyezett Divinszki Ferenc 7.b

II. helyezett Pócsi Csenge 7.b

III. helyezett Bördén Hargita 7.b

 

  1. évfolyam:

I. helyezett Somlai Dénes 8.b

II. helyezett Szabó Jutta Dorottya 8.b

III. helyezett Belai Brückner Lili 8.a

 

 

A Magyar Népmese Napja alkalmából kiírt „Tündérek” alkotói pályázat díjazottjai:

 

 

Fődíjat nyertek:

Owah Owen Ádám 1. c

Kenedy Nádja 3.b

Fazekas Anna 5. a

Chen Xiao Yan (Grace)6. a

Becker Panna 6. b

Kiss Mira 6.b

Czobor Kamilla 7. a

Varga Kíra 8. a

 

Díjazottak:

Szabó Erzsébet 2. b

Litkei Orsolya 2. c

Gergely Ildikó 4. c

Mérey Karina 4. c

Bődi Soma 4. b

Khattan Abdul 4. b

Zack-Williams Balázs 4. b

Somogyi Pálma  5. a

Nagy Ágnes 6.a

Heiszmann Benedek 6. a

Men Lan Anh Veronika 6. b

Princz Alexandra 6. b

 

Az iskolai szépolvasó verseny eredménye:

I. helyezett Szirt Máté 4.c

I. helyezett Farwan Amyna 4.b

II. helyezett Lukovics Tamás 4.b

III. helyezett Tóth Nikoletta 4.a

III. helyezett Khattab Abdul Salam 4.d
II. meseíró pályázat eredménye

 

Legérdekesebb mese:             Keszi Olivér 4.b

Legfordulatosabb mese:         Heiszmann Benedek 6.a

Legeredetibb Mese:                Nagy Ágnes 6.a

Legszebb Mese:                       Molnár Zsuzsanna 6.a

Kategória különdíjasa:            Ienco Riccardo 7.a

Legszebben megfogalmazott mese: Máté-Steff Szira 4.b

Legmesésebb mese:                Khattab Abdul 4.b

Legmulatságosabb mese:      Pankotai Panna 4.b

A verseny különdíjjasa:     Varga Amanda 7.a

Kazinczy Ferenc Szép Magyar Beszéd házi verseny eredménye

5. évfolyam

I. Farwan Ithnyaa 5.a

II. Péter Luca 5.a

III. Nagy Henrietta 5.a / Tóth Krisztina 5.b

6. évfolyam

I. Heiszmann Benedek 6.a

II. Kakel Ahmed Belal 6.b

III. Nagy Ágnes 6.a

7. évfolyam

I. Varga Amanda 7.a

II. Divinszki Ferenc 7.b

III. Nagy Nóra 7.b

8. évfolyam

I. Lawson Naomi 8.a

II. Bódis Boglárka 8.a

III. Szabó Gréta 8.a