Kerületi Verseny 2016/17

Kiemelkedő angol nyelvi verseny eredmény

Kerületi angol csapatversenyen a 7-8. osztályos tanulókból álló Janikovszkys team az I. helyet szerezte meg, ezzel bizonyítva az iskolánkban folyó, kiemelkedő angol nyelvi oktatás magas színvonalát.

A csapat tagjai : Ineco Riccardo, Kékesdi Tamás Dániel, Nagy Imre, Szabó Sándor.

Gratulálunk!


Tanulmányi verseny

A kerületi Bercsényi Miklós történelem csapatversenyen, két csapattal vett részt iskolánk és sikerült is elhozni az első két helyet.

Eredmények :

Basa Máté (8.a), Kertész Gergő (8.b), Stelmach Márk (8.b): I.hely
Eszter Balázs (8.a), Mácsik Réka (8.a), Szabó Gréta (8.a) : II.hely

Felkészítő tanár : Molnár Ildikó

 

Gratulálunk!


Kerületi Szépolvasó verseny

20161026_10412220161026_104434

Iskolánk negyedik évfolyamos tanulói szép eredményeket értek el a kerületi Szépolvasó versenyen.
Farwan Ámyna 4.b és Szirt Máté 4.c osztályos tanulók egyaránt
II. helyezést értek el.

Felkészítő tanárok : Boross Zsuzsanna és Talata Anna

Gratulálunk!


Kerületi Sakkverseny Eredmény 2017.

V.hely Bazyala Eszter 3.b

IV.hely Ratulovszky Balázs 1.b

V.hely Drágus Attila 2.b

VI.hely Sántha Viktor Lehel 1.c

Vi.hely Orosz Dániel 5.a

VII.hely Komáromi Barnabás 3.c

VIII.hely Felszner Márk 4.c

X.hely Gerecs Gábor 3.c

XII.hely Egyed Zsombor 3.c

VII.hely Diószegi Benedek 5.a

VI.hely Vo Manh Tan 8.a

VII.hely Zima Adrián 7.b

Simonyi Zsigmond helyesíró verseny

I. hely Divinszki Ferenc 7.b – Felkészítő tanár : Katona Zsuzsanna
I. hely Farwan Ithnyaa 5.a – Felkészítő tanár : Péteri Zsófia
II. hely Szabó Jutta Dorottya 8.b – Felkészítő tanár : Nguyenné Csüllög Erika
IV. hely Tégel Kitti 5.b – Felkészítő tanár : Bácskai Katalin

Kerületi angol csapatverseny

I. hely Ineco Riccardo, Kékesdi Tamás Dániel, Nagy Imre, Szabó Sándor.

Kerületi Szépolvasó verseny

II. hely Szirt Máté 4.c
II. hely Farwan Ámyna 4.b 

Kőbányai Autómentes Nap – Kerékpár verseny

5-6. osztály lány

I. hely – Meleg Zsófia 5.a

I. hely – Eisenkrammer Dalma 5.b

5-6. osztály fiú

I. hely – Heismann Benedek 6.a

7-8. osztály lány

I. hely – Eisenkrammer Nóra 8.a