Házi versenyek 2013/14

Helyezés Tanuló neve Osztálya
Iskolai szépolvasó  verseny
1. Kostyán Dominik 2.a;
Nagy Henrietta 3. b;
Divinszki Ferenc 4.b
2. Farwan ithnyaa 2.a;
Lawson Richárd3.a;
Erdélyi Csenge 4.b
3. Tégel Kitti 2.b;
Czumbel Márton3.b;
Varga Amanda 4.a
Iskolai szépíró verseny – 2. évf.
1. Kajdi Boglárka 2.a
2. Dányi Dorina 2.b
3. Virág Anna 2.b
Versmondó verseny 1-2. évf.
1. Szaniszló Petra 1.a;
Máté-Steff  Szira 1.b;
Kenedi Róbert 2.a
2. Horváth Barnabás 1.a;
Tégel Kitti 2. b
3. Bucsi Balázs 1.a;
Hatházi Keresztes Gertrúd 2.a
Szép magyar beszéd -5. évf.
1. Varga Gréta 5.b
2. Vida Emese 5.b
3. Somlai Dénes – Eszéky Johanna 5.b–5.a
Szép magyar beszéd-6. évf.
1. Holánszky Laura 6.a
2. Pehr Csenge 6.a
3. Unger Alíz 6.b
Szép magyar beszéd – 7. évf.
1. Hankovszky Emma 7.a
2. Maer Brenda 7.a
3.
Szép magyar beszéd – 8. évf.
1. Bódis Bianka 8.b
2. Atanaszov Mária 8.d
3. Veres Anna 8.b
Vers -és prózamondó-5. évf.
1. Papp Noémi – vers 5.b
2. Mészáros Flóra – vers 5.b
3. La Ya Ying – vers 5.b
1. Kertész Gergely – próza 5.b
Vers-és prózamondó – 6. évf.
1. Holánszky Laura-P./Pehr Csenge -V. 6.a
2. Kotormán Hédi-P./Krakkai Zsófi .V. 6.a
3. Kovács Lolita -P. 6.b
Különdíj Kotormán Hedvig 6. a
Vers-és prózamondó -7. évf.
1. Maer Brenda -P. 7.a
2. Barát Ádám-P. 7.e
3.
Vers-és prózamondó-8. évf.
1. Pankotai Petra -V./ Hankovszky Emma 8.a / 7.a
2. Eszéky Ármin 7.a
3. Széll Dávid 7.a
Simonyi Helyesíró -5. évf.
1. Somlai Dénes 5.b
3. Vida Emese 5.b
2. Kertész Gergely 5.b
Simonyi Helyesíró -6. évf.
1. Holánszky Laura 6.a
2. Unger Alíz 6.b
3. Czumbel Péter 6.a
Simonyi Helyesíró -7. évf.
1. Bodnár Krisztina 7.b
2. Bodnár Enikő 7.b
3. Pokk Henrietta 7.b
Simonyi Helyesíró -8. évf.
1. Bódis Bianka 8.b
2. Pető Zsuzsanna 8.b
3. Veres Anna 8.b
 7.-8. oszt. Történelem verseny -iskolai forduló
1. Doktor Rebeka 8.a
2. Karácsony Fanni 8.a
Természetismeret 5.o
1. Hoós Sára 5.a
2. Papp Noémi 5.b
3. Bódis Boglárka 5.a
Természetismeret 6.o
1. Holánszky Laura 6.a
2. Szigeti Emma 6.a
3. Nagy Zita 6.a
Biológia 7-8.o
1. Bodnár Enikő 7.b
1. Bodnár Krisztina 7.b
1. Pásztor Noémi 8.a
Földrajz 7.o
1. Berecz Bálint 7.a
2. Varga Jozefina 7.b
3. Eszéky Ármin 7.a
Orchidea Matematika verseny 5.o
1. Lawson Naomi 5.a
1. Somlai Dénes 5.b
3. Kertész Gergely 5.b
Orchidea Matematika verseny 6.o
1. Czumbel Péter 6.a
1. Unger Alíz 6.b
3. Szigeti Emma 6.a
Orchidea Matematika verseny 7.o
1. Imbrea Alex 7.b
1. Bodnár Enikő 7.b
1. Maer Brenda 7.a
1. Szász Botond 7.a
Orchidea Matematika verseny 8.o
1. Berkes Áron 8.a
2. Doktor Rebeka 8.a
3. Karl Ádám 8.a