Házi versenyek 2014/15

Szép magyar beszéd verseny
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Divinszki Ferenc 5.b
2. Erdélyi Csenge 5.b
3. Buzás Tamás 5.a
1. Varga Gréta 6.b
2. Somlai Dénes 6.b
3. Vida Emese 6.b
3. Szabó Gréta 6.a
1. Krakkai Zsófia 7.a
2. Holánszkí Laura 7.a
3. Nagy Zita 7.a
1. Hankovszky Emma 8.a
Vers- és prózamondó  verseny
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Ienco Riccardo 5.a
2. Novák Róbert 5.b
3. Varga Amanda 5.a
1. Varga Gréta 6.b
2. Vida Emese 6.b
3. Lai Ya Jing 6.b
1. Kertész Gergely (próza) 6.b
1. Pehr Csenge 7.a
2. Heilman Viktória 7.b
3. Kovács Lolita 7.b
1. Holánszky Laura (próza) 7.a
1. Hankovszky Emma (vers) 8.a
1. Maer Brenda (próza) 8.a
Simonyi Zsigmond helyesírási  verseny
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Divinszki Ferenc 5.b
2. Csősz Bau Vivien 5.b
3. Buzás Tamás 5.a
1. Szabó Jutta Dorottya 6.b
2. Pap Noémi 6.b
3. Vu Manh Than 6.a
1. Dobos Anna 7.a
2. Krakkai Zsófia 7.a
3. Holányszky Laura 7.a
1. Bodnár Krisztina 8.b
2. Bodnár Enikő 8.b
3. Varga Jozefina 8.b
Természetismeret 5. osztály
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Bördén Hargita 5.b
2. Nagy-Jáger Alexandra 5.a
3. Kocsmár Attila 5.b
Természetismeret 6. osztály
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Hamar Marcel 6.b
2. Varga Gréta 6.b
Kertész Gergely 6.b
3. Somlai Dénes 6.b
Hankovszky Róza 6.b
Vo Manh Tan 6.b
Biológia 7-8. osztály
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Holánszky Laura 7.a
2. Bodnár Krisztina 8.b
3. Pokk Henrietta 8.b
Földrajz 7. osztály
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Szigeti Emma 7.a
2. Heilman Viktória 7.b
3. Nagy Zita 7.a
Földrajz 8. osztály
Helyezés Tanuló neve Osztály/korcsoport
1. Szász Botond 8.a
2. Ilok Petra 8.a
Széll Dávid 8.a
3. Berecz Bálint 8.a
Matematika verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Varga Vilmos 1.a
Felszner Márk 2.c
Kostyán Dominik 3.a
Somlai Dóra 4.b
Puskás Bálint 4.a
2. Favrettó Lilla 1.b
Gandulam Gendendorj 1.c
Dudra István 2.c
Virág Anna 3.b
3. Györke Anett Zita 2.a
Farwan Amina 2.b
Men Lan 4.b
Györke Angéla Barbara 4.b
Orchidea matematika verseny 5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Buzán Tamás 5.a
2. Quan Vu 5.a
3. Csösz Bai Vivien 5.b
Divinszki Ferenc 5.b
5. Koch Attila 5.a
6. Guan Cheng Csin 5.a
Jáger Boglárka 5.a
Nguyen Ricsi 5.b
Nagy Nándor 5.a
10. Erdélyi Csenge 5.b
Vécsey Sára 5.b
12. Bördén Hargita 5.b
Kocsmár Attila 5.b
14. Hajba Kata 5.b
Ienco Ricardo 5.a
Orchidea matematika verseny 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Petes Márton 6.b
2. Somlai Dénes 6.b
3. Varga Gréta 6.b
4. Vo Manh Tan Tomi 6.a
5. Kertész Gergely 6.b
Orchidea matematika verseny 7. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Dávid Kata 7.a
2. Heilman Viki 7.b
Deák Vivien 7.b
4. Szigeti Emma 7.a
5. Harák Jázmin 7.b
Bedő Zsolt 7.a
Orchidea matematika verseny 8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Szász Botond 8.a
Matzner Adrienn 8.b
3. Pokk Henrietta 8.b
Bodnár Krisztina 8.b
5. Imrea Alex 8.b
6. Ilok Petra 8.a
7. Wang Vivien 8.b
8. Bodnár Enikő 8.b
9. Széll Márk 8.a
10. Fodor Lola 8.b
Orchidea matematika verseny továbbjutók
Évfolyam Tanuló neve Osztálya
3. Orosz Bence Boldizsár 3.a
4. Lawson Richard Hanh 4.a
5. Buzás Tamás 5.a
6. Petes Márton 6.b
7. Dávid Kata 7.a
8. Szász Botond 8.a
Iskolai szépolvasó verseny 2. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Dzvonyár Lili Virág 2.b
2. Farwan Ámyna 2.b
3. Brunn Vencel 2.c
Dudra István 2.c
Iskolai szépolvasó verseny 3. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Belai Nikolett 3.b
2. Kostyán Dominik 3.a
3. Farwan Ithnyaa 3.a
Iskolai szépolvasó verseny 4. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Kakel Ahmed Belal 4.b
2. Lawson Richard 4.a
3. Men Veronika 4.b
Iskolai szavaló verseny 1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Szakács Nóra 1.a
2. Nguyen Thuy Anh 1.b
3. Dézsi Bence 1.c
Iskolai szavaló verseny 2. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Horváth Barna 2.a
2. Novák Kristóf 2.a
3. Csabai Zalán 2.a
Pankotai Panna 2.b
Iskolai szavaló verseny 3. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Fazekas Anna 3.a
2. Kostyán Dominik 3.a
3. Farwan Ithnyaa 3.a
Iskolai szavaló verseny 4. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Nagy Ágnes 4.a
2. Takács Alexandra 4.a
3. Kedzirski Virág 4.a
Matematika háziverseny 5. osztály
1. Buzás Tamás 5.a
Koch Attila 5.a
3. Baga Boglárka 5.a
4. Quan Vu 5.a
Divinszki Ferenc 5.b
Kovács Emília 5.b
7. Csősz Bai Vivien 5.b
Vécsey Sára 5.b
Matematika háziverseny 8. osztály
1. Ibrea Alex 8.b
2. Bodnár Krisztina 8.b
Ilok Petra 8.a
4. Matzner Adrienn 8.b
Szász Botond 8.a
Somogyi Daniella 8.a
Bodnár Enikő 8.b
“Bölcs Bagoly”  házi könyvtári verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Szécsi Mirtill 4.a
2. Somlai Dóra 4.b
3. Basa Franciska 4.a