Kerületi versenyek 2014/15

Kerületi “Szép Magyar Beszéd” verseny 5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Divinszki Ferenc 5.b
Kerületi “Szép Magyar Beszéd” verseny 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
5. Varga Gréta 6.b
Kerületi “Szép Magyar Beszéd” verseny 7. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
2. Krakkai Zsófia 7.a
Kerületi “Szép Magyar Beszéd” verseny 8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Hankovszky Emma 8.a
Kerületi vers-és prózamondó verseny 5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Divinszki Ferenc (próza) 5.b
Kerületi vers-és prózamondó verseny 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Kertész Gergely (próza) 6.b
Kerületi vers-és prózamondó verseny 7. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Pehr Csenge (vers) 7.a
Kerületi vers-és prózamondó verseny 8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Maer Brenda (próza) 7.a
Kerületi 5. osztályos történelem csapatverseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Divinszki Ferenc 5.b
Novák Róbert 5.b
Quan Vu 5.a
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny kerületi forduló 5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Divinszki Ferenc 5.b
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny kerületi forduló 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Szabó Jutta Dorottya 6.b
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei Helyesírási Verseny kerületi forduló 7. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
7. Dobos Anna 7.a
Kerületi szavalóverseny 1. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Szakács Nóra 1.a
Kerületi szavalóverseny 2. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Horváth Barna 2.a
Kerületi szavalóverseny 4. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Nagy Ágnes 4.a
Kaán Károly Országos természetismereti verseny 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
2. Varga Gréta 6.b
3. Hamar Marcell 6.b
Herman Ottó Országos Biológia Verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Holánszky Laura 7.a
Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan Verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Szász Botond 8.a
Kerületi matematika 5. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Buzás Tamás 5.a
4. Koch Attila 5.a
Kerületi matematika 6. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Somlai Dénes 6.b
Kerületi matematika 7. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
4. Szigeti Emma 7.a
Kerületi matematika 8. évfolyam
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Bodnár Krisztina 8.b
4. Bodnár Enikő 8.b
6. osztályos Szent László történelem verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
1. Kékesdi Tamás 6.b
Kertész Gergely 6.b
Stelmach Márk 6.b
6. osztályos Ballagó Idő Irodalmi vetélkedő
Helyezés Tanuló neve Osztálya
3. Stelmach Márk 6.b
Somlai Dénes 6.b
Kertész Gergely 6.b
“Névadóink”  kerületi könyvtárhasználati verseny
Helyezés Tanuló neve Osztálya
2. Dávid Kata 7.a
Dobos Anna 7.a
Nagy Zita 7.a
Kiss Marcell 7.a