Kerületi versenyek 2017/18

Kerületi sakkverseny eredmények
Helyszín: Szent László Gimnázium

Egyéni:
I. kcs. fiúk

I. Varga Boldizsár 3.c
III. Turóczy Ádám 3.c
V. Sántha Viktor Levente 2.c
VI. Nguyen Tri Duc 2.c
IX. Czika Dominik 2.b
X. Wang Haosen 1.c
XII. Ratulovszky Balázs 2.c
XIII. Révész Nimród 1.a

I. kcs. lányok

II. Czika Gabriella 1.a
III. Duan Yue Liang 2.b
IV. Slonszki Linett 2.b

II. kcs. fiúk

I. Matus Máté 3.c
II. Sere Bence 3.c
V. Szirt Máté 5.c
VIII. Komáromi Barnabás 4.c
IX. Drágus Attila 3.b
XII. Demeter Ákos 3.c
XVII. Gandulam Gendendorj 4.c
XVIII. Gerecs Gábor 4.c

II. kcs. lányok

V. Guo Si Yuan Lilla 5.c
VI. Bazsalya Eszter 4.b

III. kcs. fiúk

II. Rácz Barnabás 5.c
IV. Kostyán Dominik 6.a
V. Orosz Dániel 6.a
VII. Diószegi Benedek 6.a

IV. kcs. fiúk

I. Buzás Tamás 8.a
II. Nguyen Hoang Trung 8.b

Csapat:

I-II. kcs. fiúk

I. hely „A” csapat:

Varga Boldizsár 3.c
Sere Bence 3.c
Turóczy Ádám 3.c
Matus Máté 3.c

II. hely „B” csapat:

Komáromi Barnabás 4.c
Szirt Máté 5.c
Gandulam Gendendorj 4.c
Gerecs Gábor 4.c

IV. hely „C” csapat:

Drágus Attila 3.b
Demeter Ákos 3.c
Czika Dominik 2.b
Wang Haosen 1.c

V. hely „D” csapat:

Sántha Viktor 2.c
Nguyen Tri Duc 2.c
Ratulovszky Balázs 2.c
Révész Nimród 1.a

I-II. kcs. lányok
III.hely

Guo Si Yuan Lilla 5.c
Bazsalya Eszter 4.b
Duan Yue Liang 2.b
Czika Gabriella 2.b
Slonszki Linett 2.b

III-IV. kcs. fiúk
I. hely

Koller József Dénes 5.c
Buzás Tamás 8.a
Nguyen Hoang Trung 8.b
Rácz Barnabás 5.c
Kostyán Dominik 6.a
Orosz Dániel 6.a


Zrínyi Ilona matematika verseny területi forduló:

X. helyezett: Dudra István (5. c)


Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny kerületi forduló:

I. helyezett: Divinszki Ferenc (8.b)

Felkészítő tanár: Katona Zsuzsanna

 

Kerületi prózamondó verseny:

5. évfolyam:
I. helyezett, arany minősítés: Khattab Abdul Salam (5.b) – képviseli iskolánkat a fővárosi versenyen is

Felkészítő tanár: Szakács Zsuzsanna

  1. évfolyam:

Bronz minősítés: Kabelács Andrea (6.b)

Felkészítő tanár: Bácskai Katalin

8. évfolyam:

II.helyezett, ezüst minősítés: Divinszki Ferenc (8.b)

Felkészítő tanár: Katona Zsuzsanna

 


 

Teleki Pál földrajzverseny kerületi forduló

I. helyezett: Divinszki Ferenc (8.b)

Felkészítő tanár: Váginé Döbrönte Erika


 

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny területi forduló:

III. hely: Bördén Hargita, Divinszki Ferenc, Nguyen Hoang Trung, Novák Róbert (8.b)

Felkészítő tanár: Katona Zsuzsanna


Bolyai Matematika Csapatverseny

A Bolyai matematika csapatverseny területi/megyei fordulóján 14 csapatunk indult, a legjobb eredmények az alábbiak…

3. helyezést ért el a 8. osztályos csapatok között (díjazott) a 8. a osztályból:

1.

Buzás Tamás
2. Ienco Ricardo
3. Tamás Lilian
4. Koch Attila

Felkészítő tanár: Balla Júlia

7. helyezést ért el a 7. osztályos csapatok között a 7. a osztályból:

1. Molnár Zsuzsanna
2. Puskás Bálint
3. Chen Xiao Yan
4. Bas Türkan Ayyüce

Felkészítő tanár: Horváthné Szarvas Jolán

14. helyezést ért el a 8. osztályos csapatok között a 8. b osztályból:

1. Divinszky Ferenc
2. Nguyen Hoang Trung
3. Nguyen Quang Hieu
4. Szabó Sándor

Felkészítő tanár: Balla Júlia

17. helyezést ért el a 7. osztályos csapatok között a 7. b osztályból:

1. Györke Barbara
2. Kiss Míra
3. Somlai Dóra
4. Kelecsényi Levente

Felkészítő tanár: László Árpádné

20. helyezést ért el a 5. osztályos csapatok között az 5. c osztályból

1. Rácz Barnabás
2. Guo Siyuan Lilla
3. Felszner Márk
4. Dudra István Domos

Felkészítő tanár: Balla Júlia

21. helyezést ért el a 5. osztályos csapatok között az 5. b osztályból:

1. Csősz Ádám
2. Farwan Ámyna
3. Khattab Abdul Salam
4. Lukovics Tamás

Felkészítő tanár: László Árpádné

Gratulálunk a csapatoknak!