Kerületi versenyek 2015/16

Kerületi helyesíró verseny
Név Helyezés Osztály
Farwan Ithynaa I. hely 4.a
Kerületi vers-és prózamondó verseny
Név Helyezés Osztály
Lukovics Tamás I. hely 3.b
Szakács Nóra I. hely 2.a
Mészáros Sonia II. hely 1.a
Kerületi Zrínyi matematika verseny
Név Helyezés Osztály
Szirt Máté XVI. hely 3.c
Kerületi népdaléneklő verseny
Csoport Minősítés Osztály/(Nevek)
Nagycsoport Ezüst minősítés 3.c
Kiscsoport Bronz minősítés 3.b/(Annus Melinda, Csősz Ádám, Pankotai Panna)
Egyéni Ezüst minősítés 3.b/(Horváth Máté)
Kerületi Polgár a helyi demokráciában
Név Helyezés Osztály
Blénessy Kitti, Nagy Zita, Kotormán Hedvig, Dávid Kata I. hely 8.a
Kirchner Marcell, Kiss Marcell, Urda Szabolcs, Bucsi Bence II. hely 8.a
Kerületi Bercsényi 350 történelem verseny
Név Helyezés Osztály
Basa Máté, Kertész Gergely, Stelmach Márk I. hely 7.a
Eszter Balázs, Szabó Gréta, Mácsik Réka III. hely 7.a
Kerületi Bibliai történetmondó verseny
Helyezés Név Osztály
II. hely Molnár Jázmin 5.a
Kerületi Szép magyar beszéd verseny
Helyezés Név Osztály Felkészítő tanár
I. hely Kakel Belal 5.b Bácskai Katalin
I. hely Varga Amanda 6.a Szakács Zsuzsa
I. hely Holánszky Laura 8.a Katona Zsuzsa
IV. hely Koksa Vivien 7.b Bácskai Katalin
Kerületi Ballagó Idő irodalmi vetélkedő
Helyezés Név Osztály
III. hely Kertész Gergely, Somlai Dénes, Stelmach Márk

Felkészítő Tanár: Dr. Nguyenné Csüllög Erika

6.a
Kerületi Szent László csapatverseny
Helyezés Név Osztály
I. hely Kékesdi Tamás. Kertész Gergely, Stelmach Márk

Felkészítő tanár: Molnár Ildikó

6.a
Nyolcas Kati Kerületi műveltségi csapatverseny
Helyezés Név Osztály
II. hely Szigeti Emma, Dávid Kata 8.a
Kerületi matematika verseny
Helyezés Név Osztály
II. hely Somlai Dénes 7.b
II. hely Quan Vu  6.a
III. hely Szigeti Emma 8.a

Kerületi angol nyelvű vers- és prózamondó verseny

  1. osztály vers: I. Faragó Lili 5.a
  1. osztály vers: I. helyezés Varga Amanda 6.a
    prózamondó: I. helyezés Zsankó Petra 6.a

Kerületi angol csapatverseny

5-6. osztály: VI. helyezés

Varga Amanda 6.a

Jáger Boglárka 6.a

Jáger Vivien 5.a

Horváth Béla 5.a

 

7-8. osztály V. helyezés

Kovács Lolita 8.b

Heilman Viktória 8.b

Rabóczky Zsanett 7.a

Réti Beatrix 7.a


Anyanyelvi tudásbajnokság – Fővárosi forduló

Divisznki Ferenc Tamás 3.hely

Tanára: Katona Zsuzsanna


Bercsényi Miklós kerületi történelem verseny díjazottjai

Nevek Helyezés
Basa Máté, Kertész Gergely, Stelmach Márk 1. helyezés
Eszter Balázs, Mácsik Réka, Szabó Gréta 3. helyezés
Mészáros Flóra, Hankovszky Róza, Papp Noémi 5. helyezés


 

Szépolvasó Verseny:

Osztály Név Helyezés
4.a Péter Luca 2. helyezés


Hungarikumok nyomában

“Tűzmadár” csapat – 1. helyezés:

Osztály Név
7.b Koksa Vivien
7.b Stelmach Márk
7.b Varga Gréta
7.a Varga Kíra

“Vuk” csapat – 5. helyezés:

Osztály Név
6.b Csősz-Bai Lu Vivien
6.b Erdélyi Csenge
6.b Vécsey Sára
6.b Varga Zsolt


A Simonyi Zsigmond Helyesíró Verseny kerületi fordulóján elért eredményeink:

Osztály Név Helyezés
5.a Puskás Bálint 3. helyezés
6.b Divinszki Ferenc 1. helyezés
7.a Bódis Boglárka 4. helyezés
8.a Erdélyi Csilla 3. helyezés

Gratulálunk!

 


Kaár Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny

 

Nevek Helyezés
Divinszki Ferenc 3. helyezés

Teleki Pál Országos Földrajz- Földtan verseny és kerületi forduló

Nevek Helyezés
Zheng Xuan Yang 3. helyezés