Sport Eredmények 2015/16

 

 

Floorball Kerületi Diákolimpia

Korcsoport Helyezés Nevek
4. Korcsoport II.hely Kuti Szabolcs, Herber Péter, Maczinkó Dániel, Nagy Dominik, Zheng Xuang Yang, Vo Manh Tan
3. Korcsoport V.hely Makács Szabolcs, Novák Róbert, Fehér Gergő, Korsós Zsolt, Zima Adrián,Nguyen Quang Hieu
P1140780

floorbal III.kcs csapat

 

 

Kerületi Kispályás Labdarúgás

Korcsoport Helyezés Nevek
1. korcsoport I. hely Balogh Kristóf, Törteli Bálint, Basa Gergely, Bodrog Kristóf, Jaksa Zsombor, Bács Szilárd, Juhász Roland, Omajr Agomurah, György Csaba, Birtalan Balázs
2. korcsoport II. hely Gyalus Márton, Marsi László, Bota Csongor, Felszner Márk, Stelmach Gergő, Lányi Dominik, Jakab Márk, Vadászi Lázár, Báder Raul, Mohamed Agourah, Szabó Regő
3. korcsoport I. hely Domonkos Krisztián, Balogh László, Mező bálint, Jakab Péter, Jakab Ferenc, Laslau Raul, Crauscu Gabriel, Monori Dávid, Szabó Benedek, Schreng Tamás, Szabó Kristóf, Hajdú Gergő
4. korcsoport V. hely Nagy Tamás, Nagy Dominik, Elek Múr, Usakov Pável, Újvári Dominik, Várhegyi Lajos, Kövesdi Zsombor, Stelmach Márk, Comsternt Szilárd, Laslau Raul, Jakab Péter, Jakab Ferenc
fiúk II.kcs kép3 fiúk foci II.kcs

 

Kerületi diákolimpia-mezei futóverseny

Korcsoport Helyezés Nevek
1. korcsoport fiú II. hely Ács László, Ács Norbert, Szabó Milán, Basa Gergő, Felszner Erik, Hoang Nguyen Gia Bao, Szirt Toma
1. korcsoport lány VIII. hely Darvai Luca, Kenedi Szonja, Kenedi Nádja, Nagy Zsófia, Bajkai Bettina, Demjén Ramóna
2. korcsoport fiú II. hely Vadászi Lázár, Gyalus Márton, Felszner Márk, Báder Raul, Nagy Gergő, Kárpáti Bálint, Lawson Richárd
2. korcsoport lány VII. hely Keller Anikó, Jónás Nikolett, Dimeth Nikolett, Dávid Daniella
3. korcsoport fiú V. hely Puskás Bálint, Kassa Márton, Szabó Sándor, Hajdu Gergő, Stocia Márk, Szabó Kristóf
3. korcsoport lány IV. hely Kovács Enikő, Nagy Nóra, Darvai Flóra, Nagy Ágnes, Basa Franciska, Szmirnov Anna
4. korcsoport fiú VIII. hely Basa Máté, Vo Manh Tan, Nagy Tamás, Zheng Xuan Yang
4. korcsoport lány VIII. hely Lawson Naomi, Hankovszky Rózsa

Egyéni helyezések

1. korcsoport fiú V. hely Ács László
4. korcsoport lány I. hely Hankovszky Róza

 

Kerületi atlétikai diákolimpia

Korcsoport Helyezés Név
1. korcsoport fiú I. hely Ács László, Ács Norbert, Szabó Milán, Kapta Zétény, Balogh Kristóf, Basa Gergely, Egyed Zsombor
1. korcsoport lány VI. hely Nguyen Thyu Anh, Diószegi Veronika, Solymosi Kira, Tóth Bianka, Nagy Zsófia, Krátki Luca, Lengyel Dóra
2. korcsoport fiú III. hely Takács Levente, Krichner Tamás, Gyalus Márton, Vadászi Lázár, Ruckel Dániel, Lawson Richárd, Kenedi Róbert
2. korcsoport lány IX. hely Dimeth Nikolett, Korsós Dominika, Halmágyi Borbála, Szabó Liliána, Tóth Boglárka, Farwan Ithnyaa, Keller Anikó
3. korcsoport fiú VIII. hely Puskás Bálint, Jakab Ferenc, Szabó Benedek, Kovács Levente, Lampert Gábor, Kassa Márton, Heiszmann Benedek
3. korcsoport lány IV. hely Nagy Ágnes, Nagy Nóra, Basa Franciska, Oleksza Laura, Kovács Enikő, Nguyen Ibolya, Koksa Vivien
4. korcsoport fiú VIII. hely Basa Máté, Ujvári Dominik, Nagy Dominik, Stelmach Márk, Zhey Kuan Jang, Nagy Tamás, Maczinkó Dániel, Kuti Szabolcs, Pataki Dávid
4. korcsoport lány VI. hely Eisenkrammer Nóra, Szabó Gréta, Lawson Naomi, Hankovszky Róza, Madarász Éva, Hoang Phoung Linh, Ye Chen Yan, Szigeti Emma

Egyéni helyezések

1. korcsoport fiú III. hely Ács László
  IV. hely Szabó Milán
40 méter futás VI. hely Szabó Milán
Kislabda dobás V. hely Ács László
2. korcsoport fiú III. hely Gyalus Márton
Kislabda dobás II. hely Gyalus Márton
2. korcsoport lány
60 méter síkfutás V. hely Dimet Nikolett
Távolugrás III. hely Dimet Nikolett
3. korcsoport fiú III. hely Jakab Ferenc
Kislabda hajítás IV. hely Jakab Ferenc
600 méter síkfutás II. hely Jakab Ferenc
3. korcsoport lány
60 méter síkfutás IV. hely Nagy Ágnes
4. korcsoport fiú
800 méter síkfutás II. hely Nagy Dominik
4. korcsoport lány
Súlylökés V. hely Szigeti Emma
800 méter síkfutás IV. hely Hankovszky Róza

 

Kerületi Kispályás Labdarúgás ( Lány )

Korcsoport Helyezés Nevek
3-4. korcsoport I. hely Szigeti Emma, Szabó Gréta, Heiman Viktória, Batár Zsófia, Szabó Liliána, Eszéky Johanna, Rudas Réka, Demeter Beatrix, Koksa Vivien, Kis Mira, Halmágyi Borbála

 

ÚSZÁS KERÜLETI EREDMÉNYEK 2016

Helyezés Név Osztály
I.korcsoport lány hátúszás
VI. hely Bazsalya Eszter 2.b
I.korcsoport lány váltó
III. hely (Bazsalya Eszter, Horváth Zina, Dalos Dorina, Tóth Petra)
I.korcsoport fiú hátúszás
V. hely Felszner Erik 1.c
I.korcsoport fiú gyorsúszás
VI. hely Felszner Erika 1.c
I.korcsoport fiú váltó
I. hely Felszner Erik, Darvai Gergő, Okolicsányi Huba, Gandalan Ginde
II. korcsoport lány hátúszás nyílt versenye
I. hely Okolicsányi Sára 3.b
II. korcsoport lány hátúszás
I. hely Virág Anna 4.b
I. hely Kajdy Boglárka 4.b
II. korcsoport lány gyorsúszás nyílt versenye
I. hely Okolicsányi Sára 3.b
II. korcsoport lány gyorsúszás
III. hely Virág Anna 4.b
II. korcsoport lány váltó
III. hely Virág Anna, Kajdy Boglárka, Kiss Korina, Szabó Petra
II. korcsoport fiú hátúszás nyílt versenye
IV. hely Koncz Ákos 4.b
II. korcsoport fiú hátúszás
I. hely Kirchner Tamás 4.b
VI. hely Kenedi Róbert 4.a
II. korcsport fiú gyorsúszás nyílt versenye
I. hely Koncz Ákos 4.b
II. korcsoport fiú gyorsúszás
V. hely Gyalus Márton 3.a
VI. hely Kirchner Tamás 4.b
II. korcsoport fiú váltó
I. hely Kirchner Tamás, Kenedi Róbert, Gyalus Márton, No Hoang Nam
Felkészítő tanárok: Szederkényi Zsolt, Tóth Annamária

 

 

 

Sakk

Alsós fiú csapatok
Csapatok/Verseny Helyezés Nevek
A: Koller Jocó, Rácz Barnabás, Szirt Máté 3.a
Orosz Dániel, Kostyán Dominik, Kárpáti Bálint 4.a
Kerületi I. hely
Budapesti VI. hely – ( Szirt Máté nem indult )
Országos XIV. hely – ( Szirt Máté nem indult )
B: Gundulum Gindelej, Lin Xi, Komáromi Barnabás, Gerecs Gábor 2. c
Alsós lány csapatok
A: Bazsalya Eszter, Solymosi Kira, Guo Siuyan Lilla 3.c
Kerületi ?. hely
Felsős fiú csapatok
A: Buzás Tamás, Szabó Sándor, Nguyen Hoang Trung, Zima Adrián
Kerületi I. hely
Budapesti XII. hely – ( Szabó Sanyi nem indult )
B: Vo Manh Tan, Petes Márton, Guan Jin Cheng, Nagy Dominik
Kerületi III. hely
Felsős lány csapat
Deák Szilvi, Deák Vivi, Heilmann Viktória
Kerületi II. hely

 

 

Torna

Név Osztály Helyezés
Korsós Dominika 4.a VI. hely
Keller Anikó 4.a
Dányi Dorina 4.b
Bazsalya Eszter 2.b
Kenedi Nádja 2.b
Kenedi Szonja 2.b
Dányi Noémi 1.a
Csapat helyezés III. hely

 

További képekért kérem kattintson ide


 

SPORTEREDMÉNYEK 2015/2016-os tanév:

Holánszky Laura, a Kőbányai Janikovszky Éva Általános Iskola 8. a osztályos tanulója

„Élen a tanulásban, élen a sportban”

fővárosi kitüntető címet vett át 2015. november 12-én a Főpolgármesteri Hivatal Dísztermében. Laura kiváló tanulmányi eredményével, valamint úszás sportágban elért teljesítményével érdemelte ki a díjat.

1.

2.

Gratulálunk!


A Janikovszky iskola karate csapatának versenyzői az alábbi eredményeket érték el korosztályukban:

Szezonnyitó versenyünk az országos Óbuda Kupa volt október 17-én.

Kumite:

 

 Név Osztály Helyezés
 Huszár Márk 1.a  2.hely

November 7-én a Diákolimpián (országos) voltunk.

Kumite:

 Név Osztály Helyezés
Huszár Anna 4.a 3.hely
Huszár Márk 1.a 3.hely

Kodomo Kupa, országos, november 21.

Szivacs kumite:

Név Osztály Helyezés
Diószegi Veronika 2.b 1.hely
Haraszti Zsolt 2.c 1.hely
Markó Csaba 2.a 2.hely
Felszner Erik 1.c 3.hely
Gerecs Gábor 2.c 3.hely

Kumite:

Név Osztály Helyezés
Huszár Márk 1.a 1.hely
Huszár Anna 4.a 1.hely
Keszi Olivér 3.b 1.hely
Szabó Ágnes Rebeka 3.c 3.hely
Dibáczi Gergely 3.c 3.hely
Orosz Bence Boldizsár 4.a 3.hely
Keszi Csongor 3.c 3.hely
Felszner Márk 3.c 3.hely
Diószegi Benedek 4.a 3.hely
Veres-Király Kolos 4.b 3.hely

A versenyeredményekről szóló tájékoztatást Szőke Ádám karate szakoktató juttatta el iskolánknak.


Kőbánya Sportolója 2015.

JELÖLT: SZMIRNOV ANNA

Iskolánk tanulóját Szmirnov Annát (5.a) az iskola igazgatója és Gazdag Ferenc, a Kőbányai Önkormányzat képviselője jelölték a díjra. A díjat most nem ő kapta meg, de nagyon büszkék vagyunk a teljesítményére.

Részlet a javaslatból:

 ddd„Szmirnov Anna a Központi Sportiskola igazolt versenyzője, a női tornaszakosztály serdülő korosztályának legeredményesebb tagja. 2015-ben az Országos Serdülő Bajnokság győztese, egyéni összetettben első helyezést, gerendán második helyezést szerzett. Szmirnov Anna Kőbánya szülötte, a kerületünkben él családjával. Első osztályos korától a Kőbányai Janikovszky Éva Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola  tanulója, jelenleg az 5.a osztály két tanítási nyelvű angol csoportját erősíti. A napi rendszerességgel végzett edzések mellett iskolánk követelményeit is a legmagasabb szinten teljesíti. Minden évfolyamot kitűnő tanulmányi eredménnyel végzett. Az iskolai tanulmányi versenyeken nagy örömmel vesz részt, igyekszik mindenben tudása legjavát nyújtani. Osztályközösségének kedvelt és megbecsült tagja, az osztály és az iskolai szintű rendezvényeken mindig részt vesz. Szorgalmával, az iskola és a sport iránti elkötelezettségével, szerénységével valamint tehetségének maximális kiaknázásával példát mutat az iskola tanulóközösségének. Sport és tanulmányi eredményeivel öregbíti Kőbánya és a Kőbányai Janikovszky Éva Általános Iskola hírnevét. Szülei és családja méltán lehetnek büszkék Anna teljesítményére! Az iskola közössége szurkol azért, hogy a jövőben is hasonlóan szép eredményeket érjen el.”

A díjátadón levetített kisfilm Annáról itt megtekinthető:

https://www.youtube.com/watch?v=TJcUH79YFhc

Gratulálunk valamennyi tanulónknak!