Versenyeredmények

2017/2018-as tanév

Kerületi versmondó verseny

ezüst fokozat Baráth Anita 6.d

Szép magyar beszéd

ezüst fokozat Sepil Melissa 7.c

Kerületi népdaléneklési verseny

ezüst fokozat Szabó Zille, Török Bence, Alshami Sara 3.e

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny kerületi forduló

II. helyezés Kántor Dorina 5.e
III. helyezés Bihari Blanka 5.f
III. helyezés Baráth Anita 6.d
IV. helyezés Sepil Melissa 7.c
V. helyezés Czézner Dóra 8.d

Szépolvasási verseny kerületi forduló

I. helyezés Szota Lili 4.d

2016/2017-es tanév

Kerületi versmondó verseny

I. helyezés Deli András 2.d
III. helyezés Banók Júlia Róza 1.d

Kerületi rajzpályázat (kék és okker)

I. helyezés (felső tagozat) Antal Jázmin Virág 6.c
I. helyezés (alsó tagozat) Csák Mónika 2.d

Magyar beszéd verseny

I. helyezés Nguyen Hoang Viet 7.d
II. helyezés Hamami Saleh 5.d

Kerületi matematikaverseny

VI. helyezés Majoros Anna 7.d

Informatikaverseny komplex

V. helyezés Podjanek Luca Csillag 6.c

“Mindent vagy semmit” műveltségi vetélkedő

I. helyezés Beke Péter, Gyurom Natália, Molnár Zsigmond Mátyás

Szép Magyar Beszéd kerületi forduló

III. helyezés Baráth Anita 5.d

Diákolimpia: Gyors- és hátúszás

III. helyezés Csák Mónika 2.d

Vers- és prózamondó kerületi verseny

II. helyezés Baráth Anita 5.d
III. helyezés Sepil Melissa 6.c

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny budapesti forduló

XI. helyezés Dombora Melinda 8.c

Az év diák írója 2016.

Az Irodalmi Rádió szerkesztősége elismerő oklevelet adományoz Buczkó Ákos Koppány szerzőnek “Az év diák írója 2016.” c. pályázaton A valódi szabaduló szoba című művével elért 3. helyezéséért.

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny kerületi forduló

V. helyezés Baráth Anita 5.d
II. helyezés Sepil Melissa 6.c
II. helyezés Czézner Dóra 7.d
I. helyezés Dombora Melinda 8.c

2015/2016

Kerületi helyesíró verseny

III. helyezés Baráth Anita Beatrix

Magyar Látványtánc Sportszövetség

Budapest Területi Kvalifikáció

Egy őszi délután

Szitakötők Táncstúdió és Táncegyüttes

3. Művészi látványtáncok 3.4 Mozdulatművészet – Csoport – Junior

Arany B. kat. “B” 62 pont

Magyar Látványtánc Sportszövetség

Budapest Területi Kvalifikáció

Az angyalok birodalma

Szitakötők Táncstúdió és Táncegyüttes

1. Színpadi látványtáncok 1.1 Látványtánc – Csoport – Junior

Arany B. kat. “B” 60 pont

Kerületi matematikaverseny

I. helyezés Szabó Benedek

Kerületi versmondó verseny

II. helyezés Baráth Anita

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny budapesti döntő

V. helyezés Dombora Melinda 7.c

Versmondó verseny

I. helyezés Sepil Melissa 5.c
V. helyezés Gáspár Kinga 7.c
VI. helyezés Majoros Anna 6.d

Szürke-narancs színpályázat győztesei

alsóban: Csák Mónika 1.d

felsőben: Antal Jázmin 5.c, Antal Eszter 8.c

Kőbányai Diákolimpia

Grandpierre Orsolya Főnix DSE (Üllői) II. korcsoport a Kőbányai Diákolimpia 25m hátúszás “nyílt” versenyén III. helyezést ért el.

Grandpierre Orsolya Főnix DSE (Üllői) II. korcsoport a Kőbányai Diákolimpia 25m gyorsúszás “nyílt” versenyén II. helyezést ért el.

Grandpierre Krisztián Főnix DSE (Üllői) I. korcsoport a Kőbányai Diákolimpia 25m gyorsúszás “nyílt” versenyén I. helyezést ért el.

Grandpierre Krisztián Főnix DSE (Üllői) I. korcsoport a Kőbányai Diákolimpia 25m hátúszás “nyílt” versenyén I. helyezést ért el.

Diákolimpia®

Grandpierre Krisztián gyorsúszás I. korcsoportos Diákolimpia® 2015/16. tanév budapesti döntőjében II. helyezést ért el.
Grandpierre Krisztián mellúszás I. korcsoportos Diákolimpia® 2015/16. tanév budapesti döntőjében III. helyezést ért el.

Magyar Látványtánc Sportszövetség

2015 Őszi Kupa B kategória

Egy őszi délután

Szitakötők Táncstúdió és Táncegyüttes

3. Művészi látványtáncok 3.4 Mozdulatművészet – Formáció – Junior

Arany B. kat. “B” 60 pont

Fogarasi Erzsébet Könyvtárhasználati Verseny Budapest Kerületei

I. helyezés Szabó Benedek

Országos Klarinétverseny

Süller Zita (4.d) ezüst oklevelet szerzett.

Seregi Balázs (5.c) kötött- és szabadfogású birkózásban elért eredményei

ORSZÁGOS DÖNTŐ Birkózás 2015/16: II. helyezés (szabadfogású birkózás)

Diák II. Országos Bajnokság 2015. Kertváros: I. helyezés (őszi szabadfogású birkózás)

2015 tavaszi: I. helyezés (kötöttfogású birkózás)

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny kerületi forduló

Helyezés Tanuló neve Osztálya
II. Sepil Melissa 5.c
IV. Szabó Benedek 6.d
I. Dombora Melinda 7.c

2014/2015

Vers- és prózamondó kerületi verseny

II. helyezés Gáspár Kinga 6.c
III. helyezés Mészáros Máté 8.c

Szépolvasási kerületi verseny

III. helyezés Fekete Tamara 4.d

Fogarasi Erzsébet Könyvtárhasználati Verseny

IV. helyezés Dombora Melinda 6.c
IX. helyezés Szabó Dóra 5.c

Narancs-Kék Rajzpályázat

I. helyezés Precup Edina 5.c

Simonyi Zsigmond kerületi helyesíró verseny

I. helyezés Ferenczi Borbála 8.c
I. helyezés Dombora Melinda 6.c
III. helyezés Czézner Dóra 5.d

Kerületi matematika verseny

I. helyezés Papp Ádám 5.d

Kerületi helyesíró verseny

I. helyezés Sepil Melissa 4.c