Éves program

A 2017/2018-as tanév programjai
SZEPTEMBER Program
1. P 8:00 Tanévnyitó
17:00 Szülői értekezlet 1. évfolyamnak
11-13. H-SZ 17:00 Szülői értekezletek 2-8. évfolyamon
19. K 17:00 SZMK értekezlet Kápolnában
18-22. H-P   Jutalomkirándulás (kitűnők, pályázat nyertesek)
22. P   Tiszta Kőbányáért – autómentes nap
29. P 13:00-17:00 Szüreti mulatság
12:00-tól Jöhetnek a szülők, akik főznek
OKTÓBER Program
2. H 17.00 Fogadóóra
6. P 1. óra Október 6. megemlékezés
20. P 1. óra Október 23. ünnepély
23. H   Munkaszüneti nap
26. CS 11.00-14.00 Halloween
27. P   Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
30-3.     Őszi szünet
NOVEMBER Program
6. H   1. Tanítás nélküli munkanap
7. K   Őszi szünet utáni első tanítási nap
13. H 17:00 Fogadóóra
28. K 1-2. óra Nyílt órák – alsó tagozat
29. SZ 1-2. óra Nyílt órák – felső tagozat
DECEMBER Program
11. H 17:00 Fogadóóra (behívásos)
21. CS   Karácsonyi ünnepély, osztálykarácsonyok; téli szünet előtti utolsó tanítási nap
22. P   2. Tanítás nélküli munkanap
22-2.     Téli szünet
JANUÁR Program
3. SZ   Téli szünet utáni első tanítási nap
22. H   Magyar kultúra napja
26. P   I. félév vége
FEBRUÁR Program
5. H   3. Tanítás nélküli munkanap
12-14. H-SZ   Szülői értekezletek
14. SZ szünetekben Valentin-nap
16. P   4. Tanítás nélküli munkanap
16. P 8:00 Farsang
17:00 Farsangi diszkó (4-8. évfolyam)
27. K 1-2. óra Nyílt nap leendő elsősöknek
MÁRCIUS Program
5. H 17:00 Fogadóóra
6. K 1-2. óra Nyílt nap leendő elsősöknek
8. CS   5. Tanítás nélküli munkanap
10. SZO   Munkanap
15. CS   Munkaszüneti nap
16. P   Munkaszüneti nap
28. SZ   Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
29-3.     Tavaszi szünet
ÁPRILIS Program
4. SZ   6. Tanítás nélküli munkanap
5. CS   Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
9. H   Fogadóóra
20. P   Elsős avatás
  Janikovszky-nap
21. SZO   Föld napja – iskolai kirándulás
30. H   Munkaszüneti nap
MÁJUS Program
1 K   Munkaszüneti nap
2. SZ 17:00 SZMK értekezlet
7-9. H-SZ   Szülői értekezlet, anyák napja
16. SZ 1-3. óra Idegen nyelvi mérés 6., 8. évfolyam
1-2. óra Angol írásbeli vizsga 4. évfolyam
21. H   Munkaszüneti nap
23. SZ 1-4. óra Országos kompetenciamérés 6., 8. évfolyam
délelőtt Angol szóbeli vizsgák 4. évfolyam
30. SZ 1-3. óra Célnyelvi mérés 6., 8. évfolyam
JÚNIUS Program
12. K   Osztálykirándulások
13. SZ   Múzeumi nap
14. CS 11:00-14:00 Gyereknap
15. P 11:00 Ballagás
  Utolsó tanítási nap
21. CS 16:00 Tanévzáró ünnepély